Satelit me reserver

Shitet nga: Minator 08 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes satelitin me reserver ne gjenfje te rregullt dhe per te gjitha sportet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim