TV plazma SAMSUNG 42"

Shitet nga: Gafurr 13 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV plazma Samsung full HD i blere ne Kosove, produkti eshte origjinal, nuk eshte imitim.

Per bleresit serioze ka zbritje 5%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim