Drigitron per tv samsung iri paperdor

Shitet nga: TV 29 Krr 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet digitroni per samsunga tv IRI paperdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim