Dy TV

Shitet nga: Labi 31 Jan 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy TV te modelit te vjeter gati jan te ngjashem qmimi i tyre per nje 40€ ndersa te dyt 80€ jane ne gjendje te rregullt arsya e shitjes i kam ble plazma te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim