Televizor Panasonic170cm me 98cx

Shitet nga: Shpejtim 27 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
TV esht importuar nga Germania
Dimensionen 170cm diagonal ne vertikal 98 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim