Tv LCD Full HD

Shitet nga: ibish 31 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   90 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Lcd Full Hud gjamin e krisur 37inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim