Shes TV ne gjendje te rregulll

Shitet nga: Lipjani 02 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv. Ne gjendje te rregullt i posa ardhun nga zvicrra. Punon shumm shumm shumm mir. Si dhe vequri e kti tv osht se ekranin e ka pelhur jo xhom. Nuk ti vran syt asnjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim