TElevizor

Shitet nga: Erion arifi 23 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv ka firmen philips eshte ne gjendje te rregullt ekrani eshte i gjat 75cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim