TV Grunding

Shitet nga: +++ 14 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Grunding ne gjendje te rregullt 42'' nuk osht full HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim