TV ORION

Shitet nga: Elmi 25 Jan 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   60 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte ne gjendje te rregullte dhe punon shum mire madhsija eshte 50-qe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim