Televizor BEKO

Shitet nga: xxxxxx 09 Jan 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv shum i mir ka edhe telekomanden (digitronin) punon perfekt esht shum pak i perdorur vete 1 vit qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim