Televizor Gording

Shitet nga: Gording 30 Mar 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV Gording
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim