Televizor Kopernikus

Shitet nga: Televizor Kopernikus 08 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV kopernikus, ne gjendje shume te mire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim