Televizor Philips

Shitet nga: Philips 30 Mar 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy televizor Philips, (Mini)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim