Televizor seg dhee sharp

Shitet nga: Xx 10 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten dy televizor shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim