Televizor

Shitet nga: Beeee 11 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
She's televizorin firmes bira punon shum mir vrejte osht pak I thyn Nalt Po problem ska shift ne foto qmimi 45 ero ndrrime boj me qka keni ju
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim