Tv & Monitor SONY 50 inq

Shitet nga: Suad 14 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv dhe monitor qe sherben si tv, monitor , per kamera sigurie etj. i pos ardhur nga zvicrra . po sedon edhe altoparlant dhe telekomand ( digitron ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim