Tv NEO

Shitet nga: Tv 09 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv i perdorun punon shum mir eka dikitronin te vetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim