Tv sony 40

Shitet nga: Tv 19 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tvn ash ne gjendje shum te mir punon shum mir i po sa ardhur nga jasht
Boj ndrrim me dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim