shitet tv

Shitet nga: sito 29 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv me drikiton shum mir punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim