shitet tv samsung me iternet ethe me 3D

Shitet nga: sito 29 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv samsun original veq sa ka ardhprej zvicre full HDD 1080 ethe me zyza 3D 40 inq hala ka garancijon te zvires me iternet me ket programat ethe me shkarku qka te dush me samsungg Apps asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim