Dvd aiwa

Shitet nga: DVD AIWA 09 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Video dhe DVD
Dvd aiwa super bon krejt 1 muj e perdort krejt bon veq me cd jo me usb prej gjermonis e ardhne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim