Mikset me fuqi 300w

Shitet nga: Mikset 22 Gsh 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Video dhe DVD
mikseta osht me hymje 6 mikrofuna me fushqi 300w +CD .etj viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim