Playstation 2

Shitet nga: getoar 24 Gsh 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Video dhe DVD
shes playstation 2 me dy gjestika punon dhe me lojra cd fallc me të vin edhe disa loj të saj punon mir qmimin eka 50 euro kaloni mir ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim