HD

Shitet nga: asllan 01 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Video kamera
shitet urgjent kamera HD 8 mpx 1240 x 720 me blic me video dhe foto aparat kamera eshte ne gjendje te persosur dhe shum lir 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim