ALARM SIGURIE KAMERA VEZHGIMI

Shitet nga: ilir 27 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : Elektrikainstall
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
KAMERA vezhguse_ IP dhe Analog per dyqane fabrika shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera etj

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit


viber +377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim