KAMERA DHE ALARM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valoni security system 25 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bej montimin dhe shitjen dhe servisimet e te gjithave paisjeve elektornike dhe siguries.
☆KAMERA HD HIKVIZON
☆ ALARM PARADOX
☆ALARM JABATRON
☆ALARM ZJARRIT
☆ INTERFUN
☆SERVIS TE KOMPJUTERAVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim