Kamer e fsheft

Shitet nga: Agron 14 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes oren kamer e cila bene inxhizime 720x480 te formatit AVI, 30fps inxhizon edhe zerin gjithashtu ka opsionin edhe te fotografimit 1280x1024 , ka memorie 8GB.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim