Kamera IDeaTech

Shitet nga: Egzon 26 Maj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
IDeaTech

Bejm shitjen - montimin, konfigurimin dhe instalimin e kamerave te sigurise ne shtepi, zyre, lokale apo objekte tuaja afariste me cmime te arsyeshme,
Dvr me iCloud ( nuk ka nevoj per ip reale) Kamera ka te llojeve te ndryshme, duke fillu nga ato me rezulucion 420TVL, 520 TVL, 600 TVL 700 TVL.800TVL, 900 TVL, 1200TVL.. AHD 1.3Mega pixel, AHD 2.0Mega pixel AHD 3.0 Mega pixel
Kamerat e sigurise mund ti monitoroni ( Shihni ) ne distance nga lapotopi juaj, Ipadi, Smart Phone (Mobili juaj) etj.

Kontakti Viber :+37745635290
Mund te na gjeni edhe ne facebook ne kete link :

https://www.facebook.com/pages/iDea-http://merrjep.com/ThumbNail.ashx? ImgFilePath=upload/final/large/960aaf9f-ba25-4899-aad4-e0fd55441a71.jpg&width=100&height=75Tech/548927508535777?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim