Kamera dhe alarma

Shitet nga: leoni 26 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm montimin dhe shitjen e kamerave dhe alarmave saturn dhe satell me 2 vite garancjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim