Kamera sigurie 1200 TVL cctv 45 euro dhe 700 tv..

Shitet nga: arben 05 Maj 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
4 kamera te jashme dhe 2 ne ambiente mbrenda jane ne pako te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim