Kamera sigurie IDeaTech

Shitet nga: Egzon 08 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
IDeaTech

Bejm shitjen - montimin, konfigurimin dhe instalimin e kamerave te sigurise ne shtepi, zyre, lokale apo objekte tuaja afariste me cmime te arsyeshme,
Dvr me iCloud ( nuk ka nevoj per ip reale) Kamera me rezulucion te ndryshme, duke fillu nga 1000tvl 1200TVL.. AHD 1.3Mega pixel, AHD 2.0Mega pixel AHD 3.0 Mega pixel
Kamerat e sigurise mund ti monitoroni ( Shihni ) ne distance nga lapotopi juaj, Ipadi, Smart Phone (Mobili juaj) etj.

Kontakti Viber :+37745635290
Mund te na gjeni edhe ne facebook ne kete link :
https://www.facebook.com/iDea-Tech-548927508535777/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim