Tablet 7inch Q88 dual core 4GB

Shitet nga: arben 30 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
tablet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim