Nokia 6500c

Shitet nga: Ardi 22 Maj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   23 EUR

Komuna: Lipjan
Shes Nokia 6500c eshte shum i mire dhe i lehte për përdorim.

Posedon:
- 1GB Memory
- camera 2 MP,1600 x 1200 pixels
- LED flash
- Bluetooth v2.0, A2DP

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim