Nokia c3 01.5

Shitet nga: Sefedin 08 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Shes NOKIA c3 01.5 . Gjithqka ne rregull . Camera 5.0 mgpx . Me touchsreen dhe me keyboard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim