Shitet nokia dhe sony

Shitet nga: Ali 11 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 5000
Shes telefonat jan te mir sony o fort i mir nokia osht i mir ashtu kuah don me ble lajmroni qmimi 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim