Nokia N8

Shitet nga: ardian 10 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhuesi: Nokia
Modeli: N8
Ne gjendje te mir dhe punon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim