Pjesë për HTC One M7

Shitet nga: Xhengiz Zejneli 01 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten pjesë FUNKCIONALE për HTC One M7

Pjesët nuk kanë dëm nga uji, rrëzimi apo ndonjë dëmtim tjetër. Funkcionimi i tyre është i shkëlqyer. Janë nxjerrë me kujdesin maksimal dhe precizitetin adekuat.

Pjesët janë për HTC One M7 ORIGJINAL

Kontaktoni pas orës 18:00

60 euro pllaka amë (Main Logic Board - Mother Board)
50 euro ekrani (Display)
40 euro kamerat (edhe e parme edhe e prapme) me pllakën, konektorët dhe vibratorin
30 euro kasa e alluminit (kapaku i pjesës prapme - Back Cover)
20 euro bateria
10 euro konektorët dhe pjesët tjera


Ka hapësirë për marrëveshtje po që se blihen KOMPLET.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim