Samsung 9500

Shitet nga: isuf 10 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Telefoni esht ne gjendje shum te mir dhe i perdorur shum pak koh veq 1 muAaj ika skajp.viber.facebok.vacap.etj
Dhe me ket numer mundeni me telefonu edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim