Samsung Galaxy Note 1

Shitet nga: Samsung 10 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   129 EUR

Komuna: Lipjan
Telefoni eshte i ardhur nga Zvicrra eshte ne gjendje perfekte dhe punon ne te gjitha kartelat vjen me adapter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim