Samsung Galaxy S4 (Korea )

Shitet nga: adem 08 Maj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet Samsung Galaxy S4
Made In Korea By Samsung Kopje e Origjinalit
Punon Perfekt dhe mun ti instaloni te Gjitha Aplikacionet
Facebook , Viber , etj
Gjamin e ka t'krisur po Nuk pengon n'pun .
Per ma Shum Info Tel Ose Viber
+37745413880

Qmimi 30 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim