Samsung galaxy gt 19000 version android 2.3.6

Shitet nga: Egzon 19 Mar 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Gjindet ne fshatin Smallus komuna lipjan , nuk posedon adapter , posedon mbrotse per TAQ SCREEN ,posedon kamer para dhe mbrapa , esht ne gjendje te rregullt per me shum kontakto me pronarin e telefonit "E kem ne shitje" NR : 044 731 401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim