Samsung galaxy s2 i bardh 16 gb urgjent

Shitet nga: buli 18 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Lipjan
Shes samsung galaxy s2 16gb i bardh original
*kamera mrapa 8.0 mega pixel +blic
*kamera perpara 2.0 mega pixel
*1.2 GHz Dual-Core-Cpu
*RAM 1GB
*Android version 4.1.2 Jelly bean
shum i rujtun dhe i rregullt ndrrim i mundshem info viber +37745 645 975 mund te shkruni edhe ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim