Samsung s5

Shitet nga: gentijan 24 Mar 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
esht ne gjendje te mir ,2 muj i perdorur esht 16 gb dhe 4gb memory shtes po ashtu edhe 3 fatrolla per mbrojtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim