Telefon htc

Shitet nga: xoni 04 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes telefonin ne gjendje teper te mir osht htc ka gjitha senet me vajlles etj. Munsi ndtrimi me iphone 4 dhe 4s osht me adapter ndegjuse kutijan I sapo ardhur nga gjermania...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim