iPhone 4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ahmet 09 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Esht ne gjendje te mir vetem xhami esht pak i thyer siq po shifet , dhe ska asnje defekt tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim