BANDASHT ME GOMA

Shitet nga: BASRI 02 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BANDASH ME GOMA JAN NE GJENDJE TE MIR PER QDO INFO KONTAKTONI NR 044 271 551

VIBER +37744271551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim