Fellne me goma 5 6

Shitet nga: Ladd 29 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Fellne 17 coll me goma 225/45/17 dy goma jan M+S ,dy jan te veres ne gjendje te mir te ballansuara
Bej ndrrim vetem me fellne 15 coll edhe nese skan goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim