fellne per bmw

Shitet nga: isufi 27 Shk 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bwm me gjith guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim