18 - mercedes

Shitet nga: Gezim 03 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
044663662
Viber - 049663662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim